Kayıt işlemi birkaç saniye sürebilir

Lütfen bekleyiniz

BİGG 1. Aşama Başvuru FormuGiriş Bilgileri


Girişimci Rampası Paneline erişim "Proje Kodu" ile yapılacaktır. Lütfen belirlediğiniz kodu saklayınız.
Proje Bilgileri


Bu kısımda iş fikrinizin çıktısı olan ürün veya sürecin piyasada müşteri bulma ve/veya rekabet edebilme, kazanç sağlama, ihracat veya ithal ikamesi sağlama yeteneklerini ve projenin ölçeklenebilirliğini (hızlı büyüme/yayılma/ gelişme ) yeteneğini değerlendiriniz.

Bu kısımda projenin içerdiği yenilik unsurunun ne olduğu, getirilen yeniliğin hangi düzeyde olduğu (uluslararası, ulusal veya sektör düzeyinde) açık biçimde belirtilmelidir..

Bu kısımda TÜBİTAK TEKNOGİRİŞİM Sermaye desteğini aldığınız takdirde uygulamayı düşündüğünüz: potansiyel müşterilerle görüşmeler, benchmarking, tasarım, prototip geliştirme, modelleme, simülasyon, test, analiz, ölçüm vb. faaliyetleri belirtiniz.


Girişimci Bilgileri


Yabancı uyruklu başvuru sahiplerinin TC Yabancı Kimlik Numarası olması ve mezun olduğu programın YÖK tarafından denkliğinin kabul edilmiş olması gereklidir.

Birden çok başvuru sahibi olması durumunda adı ilk girilen başvuru sahibi proje yürütücüsü kabul edilir. Proje ile ilgili iletişim proje yürütücüsü ile yapılır..Takım Üyesi Öğrenim Bilgileri
Bilgi! Lütfen eklenen girişimcilerin CV'lerini tek dosya halinde '.pdf, .doc, .docx ya da .zip' dosyası biçiminde yükleyiniz. Bu işlem zorunlu değildir.